Taze Yeşil Ceviz - / iklim Ticaret
Hüseyin TORAMAN 05325977927

Bugün Dün Toplam
3
25
18.854

      /   Kategoriler

Taze Yeşil Ceviz

Taze Yeşil Ceviz

Yeşil ceviz, olgunlaşmamış ham cevizlerden elde edilmektedir. Anavatanı Kafkaslar olan yeşil ceviz, içinde barındırdığı Juglon nedeniyle birçok tedavide önemli rol oynar. Ayrıca yine birçok vitamin ve mineral yeşil ceviz içerisinde yer almaktadır. Demir bakımından zengin olan yeşil ceviz, Omega-3 ve Omega-6 yağlarını barındırmaktadır.
 
 
Kısaca yeşil cevizin faydaları şu şekilde açıklanabilir.
1. Yeşil cevizin içinde bulunan lif sebebiyle, sindirim sistemini düzenleyen ve kabızlıkproblemlerini gideren bir etkisi bulunmaktadır. Ceviz bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur.
2. Yoğun olarak içinde gümüş bulunan yeşil ceviz, zeka gelişiminde de önemli bir rol oynamaktadır.
3. Cinsel sağlık sorunları bulunan kişiler alternatif olarak yeşil cevizden yardım alabilir.
4. Akciğer hastalıkları, solunum sorunları, astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan kişiler yeşil ceviz tüketimi ile sorunları giderebilir.
5. Ceviz, bilindiği gibi cinsel gücü artırıcı bir etkiye sahiptir. Yeşil ceviz tüketimi cinsel fonksiyon bozukluklarını düzenlemede yardımcı olur.
6. Bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olan yeşil ceviz ayrıca metabolizma üzerinde de düzenleyici bir etkiye sahiptir.
7. Hormon bozukluklarını tedavi etmede yine yardımcı bir etkiye sahiptir.
8. Kalp ve damar hastalıkları bulunan kişiler yeşil ceviz tüketimi ile yardımcı tedavilere başvurabilir.
 
 
Araştırmalarda birçok uzman hekim, Kafkas halklarının uzun ömürlü olmasını yeşil cevize bağlamaktadır. Yapılan araştırmalar, yeşil cevizin vücut için önemini vurgular nitelikte olup, ayrıca cevizin cilt sorunları tedavisinde de etkisini bulunduğunu söylemektedir. Yeşil cevizin diğer faydaları arasında, kan dolaşımını düzenlemesi, aşırı antikor üretimini önlemesi, vücut direncini dengelemesi ve kalp dostu olması önemlidir.
 

Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

Telefon

E - Posta Adresiniz
Ödeme Şekli
Mesajınız

Doğrulama Kodu :     2267